NIEUW !

Artikel 2 van 227

Neil M. Gunn: Whisky and Scotland A Spiritual Journey from Glen to Glass Neil M. Gunn

€ 16,95 (inclusief btw)

Een tijdloos eerbetoon aan Schotse single malt whisky en de prachtige landschappen waaruit zij voortkomt.

Ontdek het nieuwe leuke boekje van Neil M. Gunn’s Whisky and Scotland, een literair eerbetoon aan de magie van Schotse malt whisky en haar diepgewortelde tradities.

Voor het eerst verschenen in 1935, is dit boek al decennialang een geliefde klassieker onder whiskyliefhebbers. Gunn – een van de belangrijkste Schotse schrijvers van de twintigste eeuw – neemt je mee op een sfeervolle reis door de Schotse Hooglanden, langs distilleerderijen, oude technieken en het mystieke landschap dat whisky zijn karakter geeft.

Waarom dit boek onmisbaar is voor whiskyfans:

  • Een lyrische verkenning van de oorsprong en cultuur van Schotse whisky
  • Inzicht in traditionele productieprocessen die tot op de dag van vandaag worden gebruikt
  • Een meeslepend portret van het Schotse landschap en erfgoed
  • Perfect als cadeau voor whiskykenners en liefhebbers van Schotland
  • Nu beschikbaar in een nieuwe pocket versie

Met zijn warme, geestige stijl en diep respect voor ambacht en natuur, brengt Neil M. Gunn een poëtisch eerbetoon aan uisge beatha – het Keltische ‘water des levens’.

Whisky and Scotland is een betoverende klassieker die je doet verlangen naar een glas bij het haardvuur, met uitzicht op de glooiende glens.

Engels, Softcover, 192 pagina's

Overzicht
© 2011 - 2025 Whiskyboeken | sitemap | rss