NIEUW !
Latijns-Amerika in je glas | Stijn Hiers
Ontdek de verborgen spirits van een fascinerend continent
Ben je fan van whisky, rum of tequila? Dan is dit boek een absolute must-read. In Latijns-Amerika in je glas neemt drankhistoricus Stijn Hiers je mee op een smaakvolle ontdekkingsreis langs 21 Latijns-Amerikaanse landen op zoek naar unieke, vaak vergeten dranken die je zelden in de winkel vindt.
Van Boliviaanse singani en Peruaanse pisco tot Aloja uit Argentinië en cocuy uit Venezuela: dit boek biedt een boeiende mix van drankgeschiedenis, cultuur, anekdotes en productkennis. Ideaal voor whiskyliefhebbers die hun spirituele horizon willen verbreden.
Waarom dit boek bij Whiskyboeken.nl ?
- Voor liefhebbers van distillaten, fermentatie en regionale drankcultuur
- Geschreven door een ervaren auteur met passie voor alcoholgeschiedenis
- Behandelt ook koffie, cacao en culturele rituelen
- Perfect voor wie verder wil kijken dan Schotse single malts of Ierse blends
Specificaties:
📗 Taal: Nederlands
📄 215 pagina's
📦 Softcover
✍️ Auteur: Stijn Hiers
🌎 Thema: Gedistilleerde dranken en drankcultuur in Latijns-Amerika
Een must-have voor avontuurlijke geesten, rumfanaten en nieuwsgierige whiskydrinkers. Voeg dit unieke boek toe aan je collectie en proef Latijns-Amerika slok voor slok.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 0,4 Kg |
| Barcode | 9789082108026 |


